تفاوت لپ تاپ‌های ویووبوک و ذنبوک از برند ایسوس

در نگاه اول هر دو لپ تاپ هستند، اما در میان دو سری از لپ تاپ‌ ایسوس تفاوت‌های قابل توجهی وجود دارد. سری ویووبوک در گروه لپ تاپ‌های اقتصادی قرار گرفته که مدل‌های گران قیمت نیز در میان آن‌ها وجود دارد. از طرفی سری ذن‌بوک تمام و کمال در گروه لپ تاپ‌های گران قیمت قرار می‌گیرند.

نگاهی کوتاه به لپ تاپ‌های ویووبوک و ذن‌بوک

تفاوتی ندارد برای چه کاری به لپ تاپ نیاز دارید، در میان مدل‌های مختلف لپ تاپ ویووبوک ایسوس یک گزینه عالی با قیمت اقتصادی برای شما وجود دارد. برای مثال لپ تاپ‌های سری R زیبا و سبک است، اگر به یک لپ تاپ قدرتمند و اقتصادی نیاز داشته باشید، لپ تاپ‌های Pro در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در آن سوی میدان، بدنه تمام لپ تاپ‌های ذن‌بوک ایسوس از فلز ساخته می‌شود. ایسوس بدنه فلزی لپ تاپ‌های ذن‌بوک را با بهترین سخت افزار روز دنیا همراه کرده و با وزن سبک به دست شما می‌رساند. هدف لپ تاپ‌های ذن‌بوک کارهای سنگین و گرافیکی نیست، این سری از لپ تاپ‌ها برای حمل و نقل راحت، عمر باتری طولانی و ظاهر زیبا ساخته می‌شوند.

اما برای یک انتخاب درست باید با هر دو سری از لپ تاپ‌های ایسوس آشنا شویم؛ چراکه مدل‌های مختلف با پیکربندی‌های متفاوت در میان لپ تاپ‌های ایسوس Vivobook و ذن‌بوک وجود دارد. برای آشنایی با بهترین لپ تاپ‌های بازار با ذره‌بین آی تی هوم همراه شوید.

آنچه که در این مقاله می‌خوانیدنگاهی کوتاه به لپ تاپ‌های ویووبوک و ذن‌بوکبا لپ تاپ ویووبوک و ذن‌بوک ایسوس بیش‌تر آشنا شویممقایسه لپ تاپ‌های ایسوس ویووبوک و ذن‌بوکمقایسه از نظر قیمتمقایسه از نظر طراحیمقایسه از نظر سخت افزارمقایسه از نظر حمل و نقلحکم آخر

با لپ تاپ ویووبوک و ذن‌بوک ایسوس بیش‌تر آشنا شویم

لپ تاپ‌های ویووبوک ایسوس با بهترین قیمت، قوی‌ترین سخت افزار بازار را به دست شما می‌رسانند. هدف ایسوس از تولید لپ تاپ‌های ویووبوک رفع نیاز کاربران در هر سطح کاربری است؛ شما می‌توانید با تمام مدل‌های این سری از لپ تاپ‌ها در مقاله نقد و بررسی تخصصی لپ تاپ ویووبوک ایسوس آشنا شوید.

لپ تاپ‌های ذن‌بوک ایسوس از فلز مقاوم و سبک ساخته می‌شوند، آن‌ها قوی‌ترین سخت افزار ممکن را به همراه دارند. ترکیب وزن سبک و قدرت سخت افزار هزینه زیادی دارد، به همین دلیل لپ تاپ‌ ذن‌بوک بر خلاف ویووبوک اقتصادی نیست. اگر به خرید یکی از لپ تاپ‌های ذن‌بوک ایسوس فکر می‌کنید، مقاله نقد و بررسی تخصصی لپ تاپ ذن‌‌بوک ایسوس بهترین راهنما برای شما است.

اگر تا پیش از این مقالات لپ تاپ‌های ویووبوک و ذن‌بوک ایسوس را می‌شناسید، برای مقایسه این دو سری محبوب از ایسوس با ما همراه شوید. در این مقایسه لپ تاپ‌های ویووبوک و ذن‌بوک را در چند رقابت رو در روی یکدیگر قرار می‌دهیم.  

مقایسه لپ تاپ‌های ایسوس ویووبوک و ذن‌بوک

لپ تاپ‌های ویووبوک و ذن‌بوک دو خانواده از بهترین‌های ایسوس به حساب می‌آیند؛ دو خانواده از یک برند که یکدیگر را به چالش می‌کشند. در ادامه ما لپ تاپ‌های ایسوس و ذن‌بوک را از چند جهت با یکدیگر مقایسه می‌کنیم.

مقایسه از نظر قیمت

اگر بخواهیم از نظر قیمت دو سری از لپ تاپ‌های ایسوس را با یکدیگر مقایسه کنیم، سری ویووبوک برنده می‌شود. همانطور که کمی قبل به شما گفتیم، لپ تاپ‌های ایسوس ویووبوک با هدف بهترین قیمت در برابر قوی‌ترین سخت افزار تولید می‌شود. به همین دلیل لپ تاپ‌های ذن‌بوک به عنوان پرچمدارهای گران قیمت در این زمینه بازنده خواهند بود.

برنده: ویووبوک

مقایسه از نظر طراحی

لپ تاپ‌های ایسوس سری ذن‌بوک با اختلاف برنده این مرحله از رقابت‌ها می‌شوند. لپ تاپ‌های ذن‌بوک تماما از فلز ساخته شده و توانایی طراحان این شرکت را به رخ می‌کشند. البته که برخی از مدل‌ها در سری K ایسوس نیز آن توجه به جزئیات را برای شما تکرار می‌کنند.

برنده: ذن‌بوک

مقایسه از نظر سخت افزار

در این بخش از رقابت باید بدانید که لپ تاپ‌های ذن‌بوک پرچمدار به حساب می‌آیند و ایسوس در توسعه این محصولات با محدودیت بودجه رو به رو نبوده است. به همین دلیل شما می‌توانید قوی‌ترین سخت افزار موجود در بازار را با خرید یکی از لپ تاپ‌های ذن‌بوک تجربه کنید. از طرفی باید بدانید که خرید یکی از لپ تاپ‌های ایسوس ذن‌بوک بسیار گران تمام می‌شود.

از طرفی لپ تاپ‌های ویووبوک در سری پروبوک جدیدترین پردازنده اینتل را با کارت گرافیک مجزا انویدیا از سری RTX ترکیب کرده با بهترین قیمت ممکن به دست شما می‌رسانند. به طور کلی اگر هدف شما انجام کارهای گرافیکی سنگین است، به طور کلی لپ تاپ‌ گیمینگ ایسوس را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برنده: ویووبوک

مقایسه از نظر حمل و نقل

لپ تاپ‌های ذن‌بوک به طور کلی ظریف و سبک به حساب می‌آیند اما تمام مدل‌های این شرکت سبک نیستند. اما اگر به خرید یک لپ تاپ سبک فکر می‌کنید، ایسوس می‌تواند یک مدل ۱۴ اینچی با وزن ۱.۱۹ کیلوگرم مانند لپ تاپ ایسوس ذن‌بوک UX435EG را در دسترس شما قرار دهد.

برنده: ذن‌بوک

حکم آخر

آی تی هوم دو سری ویووبوک و ذن‌بوک از ایسوس را به شما معرفی کرده و پس از آن یک مقایسه تمام عیار را برگذار کرد. حالا شما به خرید کدام مدل فکر می‌کنید؟ اگر از انتخاب خود مطمئن نیستید، با کارشناسان آی تی هوم تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان مجموعه استفاده کنید. البته که بسیاری از لپ تاپ‌های موجود در بازار ایران با پیکربندی و دیگر جزئیات متفاوت در بازار عرضه می‌شوند که بهتر است قبل از خرید تمام موارد را با کارشناسان فروش هماهنگ کنید.
نوشته تفاوت لپ تاپ‌های ویووبوک و ذنبوک از برند ایسوس اولین بار در اخبار تکنولوژی. پدیدار شد.