شرکت متا اپلیکیشن Super را به زودی غیرفعال میکند

شرکت متا اعلام کرده است که اپلیکیشن Super را در روز پانزدهم فوریه سال ۲۰۲۳ برای همیشه میبندد. این شرکت در مورد این تصمیم گفت که وقتی در سال ۲۰۲۰ فعالیت این اپلیکیشن را آغاز کردند، امیدوار بودند یک تجربه ملاقات و خوشامدگویی مجازی درست کنند که شبیه به رویدادهای واقعی مثل کامیک کان باشد. این احتمالات با شکست مواجه شد.
حذف اپلیکیشن Super توسط متا
این شرکت در بیانیه ای گفت که علت اصلی ساخت این اپلیکیشن این بود که فرصت بیشتری برای سازندگان و طرفداران ایجاد شود تا از طریق روش های سرگرم کننده و هیجان انگیز باهم ارتباط برقرار کنند. سازندگان و طرفداران برای اهداف خوب و مهمی سرمایه گذاری کردند، مجموعه کتاب های جدیدی را به راه انداختند، جوک های جدیدی برای استندآپ آزمایش کردند و حتی کارهای بی اهمیتی هم انجام میدادند که صرفاً به آنها خوش بگذرد.

حذف اپلیکیشن Super توسط متا

در ادامه اعلام کردند که دیدن شادی و خلاقیت در هر رویداد جدید فوق العاده شگفت انگیز بود، اما متأسفانه زمان خداحافظی از این برنامه از راه رسید. پس وقت خداحافظی با این برنامه هم از راه رسید و امیدوارند که همانقدر که برای سازندگان جالب بوده باشد، کاربران هم از آن لذت برده باشند.

توقف رویدادها در Super تا ماه فوریه
اگرچه اپلیکیشن Super تا ماه فوریه بسته نمیشود، اما کاربران نمیتوانند در طول این دوره تا دوران بسته شدن این برنامه رویداد جدیدی ایجاد کنند. اگر کاربران رویدادی را از قبل برنامه ریزی و تنظیم کرده اند، به توصیه متا و اپلیکیشن Super، بهتر است در پلتفرم دیگری برنامه ریزی مجدد انجام شود. متا میگوید کاربرانی که در یک رویداد Super شرکت کرده اند یا میزبان یک دوره بوده اند، میتوانند قبل از اینکه شرکت متا اپلیکیشن را در ماه فوریه به صورت رسمی از کار بیندازد، رسانه های ضبط شده خود را دانلود کنند.

توقف رویدادها در Super تا ماه فوریه

بسته شدن اپلیکیشن ها توسط متا
اپلیکیشن Super به فهرست طولانی آزمایش ها و برنامه هایی میپیوندد که امسال توسط شرکت متا بسته شده اند. این شرکت اخیراً ویژگی خرید زنده فیسبوک را در اول اکتبر غیرفعال کرد تا تمرکز خود را روی بخش Reels معطوف کند. همچنین متا در ماه اکتبر اپلیکیشن بازی مستقل خود را دو سال پس از راه اندازی تعطیل کرد. در ماه سپتامبر، متا بخش Neighborhoods را غیرفعال کرده بود. این بخش روش ارتباط همسایگان برای به اشتراک گذاری اخبار و اطلاعات محلی در فیسبوک بود.
متا در ماه جولای Tuned را که یک برنامه اجتماعی برای زوج‌ها بود، تعطیل کرد. این در حالی است که کمی بیش از دو سال از راه اندازی آن میگذشت. در ماه مارس هم فیس بوک شبکه اجتماعی مخصوص دانشجویان را که Campus نام داشت، بست.
The post شرکت متا اپلیکیشن Super را به زودی غیرفعال میکند appeared first on آی تی بازار.